ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Политика

Сонот на ДУИ стана реалност – исполнет коалицискиот договор помеѓу социјалдемократите и интегративците за премиер Албанец во последните 100 дена...

Покрај вчерашните предлози за разрешувања и именувања нови директори во М-НАВ по насилниот упад во контролната кула, премиерот Димитар Ковачевски...

Неуставни и незаконски се сите огласи за вработувања во јавната администрација во кои се бара кандидатите да бидат припадници на...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.