ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Политика

Институтот за национална историја реагира во врска со, како што велат од таму, актуелното политичко оспорување на македонската национална историја...

Сѐ уште македонскиот премиер Зоран Заев во саботата доцна вечерта се обиде да реагира на објавата на бугарскиот вицепремиер и...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.