ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Политика

Пред неколку дена имавме прес-конференција на тема „гласање со отисок од прст“ , денес повторно ќе зборувам за тоа бидејќи,...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.