ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Во четирите дена привремен прекин на огнот, Хамас треба да ослободи најмалку 50 израелски заложници, а Израел 150 палестински затвореници,...

Под слоганот "Големи идеи, за сериозни промени", градоначалникот Орце Ѓорѓиевски синоќа го презентираше отчетот од својата двегодишна работа. Реализирани се...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.