ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Политика

Според Мицкоски, Владата планира да му вети кривична неказнивост на поранешниот прмиер Никола Груевски кој побегна во Унгарија за да...

Клиниката за онкологија од 2017 година го има, а не го користи системот кој оневозможува да се манипулира со цитостатици,...

Да ги надминеме разликите, да се сплотиме околу итно започнување на преговорите, во спротивно ќе ги изгубиме младите кои се...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.