ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Политика

Зоран Заев преку неговиот коалиционен партнер, Љубчо Георгиевски го соопшти неговиот практично мастер план за идентитетско обезличување во кој Македонија...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.