ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Девет месеци откако лидерот на ВМРО-ДПМНЕ објави дека ги замрзнува односите со шефот на државата, на повидок е топење на...

– Истрагата спроведена од Министерството за внатрешни работи против групата на Вељко Беливук е незабележана поради различните злосторства извршени од...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.