ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Повлекувањето на дадените амнестии од експретседателот Ѓорге Иванов на вистинските и претпоставените осомничени во случаите на СЈО, објавено на 20...

Да се ​​сопне Македонија на нејзиниот пат кон Европската унија не е само морално неодбранливo, тoa е геополитички глупавo. Предавство...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.