ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Американската влада го поздрави издавањето потерница за рускиот претседател Владимир Путин од страна на Меѓународниот кривичен суд. Американскиот претседател Џо...

Местото на Западен Балкан е во Европската унија, порача премиерот Ковачевски пред почетокот на дијалогот Белград – Приштина во Охрид...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.