ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Денеска се примени првите пациенти заразени со Ковид-19 во модуларната болница до Инфективната клиника, соопшти министерот за здравство, Венко Филипче...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.