ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Претседателот на Владата на Република Македонија Димитар Ковачевски, придружуван од заменик-претседателот на Владата за европски прашања Бојан Маричиќ, се сретна...

Изгор цени по пазарите и маркетите, килограм јагнешко надминува 500 денари, табла јајца над 260 денари, домати 200 денари, краставици...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.