ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Свет

Американскиот претседател Џо Бајден за неговиот кабинет планира голема обнова. Мотото гласи: разноликост. Иако во него има многу добро познати...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.