ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Свет

Соединетите држави, Европската унија и Јужноафриканската Република донесоа одлука за привремено запирање на употребата на вакцината против ковид-19 на компанијата...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.