ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Република

Засега нема сознанија како излегла информација за акцијата да биде пробиена, но Русковска уверува дека ако има вмешаност на полицајци...

Состанокот е на барање на министерката Захариева која е во изолација поради ковид Во соопштението од бугарското МНР се вели...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.