ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Република

Со кошаркарски дрес од македонската репрезентација и потпишана топка, македонскиот премиер Димитар Ковачевски го пречека неговиот албански колега Еди Рама...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.