ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Република

Државната комисија за спречување на корупција (ДКСК) правејќи проверки на имотно-правна состојба на избрани и именувани функционери и вистинитоста на...

Вакцинацијата против ковид-19 во понеделник на 48 пункта во спортскиот центар „Борис Трајковски“ во Скопје ќе продолжи за вработените во...

Талат Џафери, претседателот на Собранието одржа прес-конференција после средба со координаторите во Парламентот. Тој не можеше да одговори прецизно дали...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.