ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Македонија

Повлекувањето на дадените амнестии од експретседателот Ѓорге Иванов на вистинските и претпоставените осомничени во случаите на СЈО, објавено на 20...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.