ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Македонија

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во своето гостување на вестите на Алфа телевизија, а во врска со изборите во Штип...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.