ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Македонија

Дали Христијан Мицкоски заедно со Ковачевски имал тајна средба во еден скопски локал? Дали е точно дека Христијан Мицкоски, Александар...

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски при денешната посета на општина Бутел соопшти дека градоначалниците од ВМРО-ДПМНЕ дадоа отчет за сработеното...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.