ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Бизнис

Дали земјава има доволно електрична енергија  и дали поради неработењето на хидроцентралите дел од потрошувачите почесто ќе остануваат без електрична...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.