ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Бизнис

Бензинот Еуро Супер 95 поевтинува за половина денар и сега неговата цена изнесува 58 ден/лит. Останатите моторни горива го задржаа...

Туристичко-угостителскиот сектор е најпогодениот сектор од почетокот на кризата предизвикана од пандемијата и затоа во рамки на Шестиот пакет економски...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.