ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Република

Економскиот директор на Клиниката за гинекологија, Ваљон Беља, е хоспитализиран во Градската болница „Св.Наум Охридски“, откако вчера беше застрелан во...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.