ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Република

Премиерот, Зоран Заев придружуван од вицепремиерите, Спасовски и Османи и министрите, Филипче и Фазлиу, денеска присуствуваше на Комеморативната седница организирана...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.