ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Република

Евроинтегративниот процес во државата ќе се забрзува со општа мобилизација на администрацијата. Вицепремиерот Бујар Османи, денеска прогласи вонредна состојба за...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.