ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Балкан

Претседателот на пратеничката група на „Има таков народ“ во бугарското Народно собрание Тошко Јорданов за Бугарското национално радио – БНР,...

Каримански е актуелен пратеник од Има таков народ на Слави Трифонов, меѓутоа тој немаше поддршка од преостанатите три коалициски партнери во власта Народното собрание на...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.