ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Балкан

Повлекувањето на Турција од меѓународниот договор за спречување на насилство над жените не е чекор назад, изјавил денеска турскиот претседател...

Заменик директорот на рускиот истражувачки центар за епидемиологија и микробиологија Гамалеја, Денис Луганов денеска изјави дека ефикасноста на руската вакцина...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.