ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Балкан

Полициските службеници прегледале стотина часови материјал, снимен од сите надзорни камери од трасата на која се движел Матеј Периш и врз основа на...

Лидерот на грчката опозициска партија СИРИЗА Алексис Ципрас, преку социјалните мрежи, соопшти дека е позитивен на Ковид-19, а грчкиот премиер...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.