ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Турскиот претседател Реџеп Таип Ердоган го отфрли барањето на официјален Вашингтон да не го купува рускиот систем за противвоздушна одбрана...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.