ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Стево Пендаровски е идниот претседател на Република Северна Македонија, тој е нашиот предлог и уверени сме во победа, рече премиерот...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.