ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Скопје

На денешната дваесетта седница на Советот на Град Скопје, советниците поставуваа прашања за работата на градоначалникот, градската администрација, јавните претпријатија,...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.