ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Скопје

Скопје се гуши во смог. Поради густата магла измешана со смогот вчера вечер Скопје наликуваше на град на духови.Мерните станици...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.