ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Скопје

И Здружението на новинарите на Македонија остро го осуди физичкиот напад врз новинарката Мирјана Мирчевска Јовановиќ од страна на припадници на...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.