ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Свет

Тед Гален Карпентер време на Студената војна, американските и европските лидери постојано го прикажуваа НАТО како одбранбен сојуз. Тие ја...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.