ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Свет

Атмосферата на протестите на „Жолтите елеци“ во срцето на француската престолнина станаа поагресивни поради тоа што демонстрантите влегуваат во судири...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.