ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Балкан

Во центарот на Тирана утринава е застрелан 66-годишниот Бехар Софија, еден од најпознатите наркобосови во Албанија. Неговото телов во кое...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.