ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Балкан

Турција објави дека одлуката на Косово да отвори претставништво во Ерусалим претставува кршење на меѓународното право. Според соопштението кое е...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.