ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

katar

Катарскиот министер за енергија соопшти дека неговата земја сака да ја напушти Организацијата на земјите извознички на нафта ОПЕК. Тоа...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.