ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Бизнис

Скопската индустрија специјализирана за месни преработки „Пекабеско“ е убедливо најголемата домашна месна индустрија, покажуваат официјалните податоци кои се јавно достапни....

Со почетокот на годината редовно се исплаќаат буџетските средства за субвенционирање  на минималната плата, велат за„Порталб“ дел од работодавачите, но...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.