ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Бизнис

Денеска во Медија центарот на Владата на Република Македонија се одржа прес конференција на којашто се обратија Министерот за финансии,...

Унгарскиот авиопревозник Визер повторно извиси на тендерот за добивање субвенции од државата. Министерот Сугарески го поништи јавниот оглас зашто Комисијата...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.