ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Унгарскиот авиопревозник Визер повторно извиси на тендерот за добивање субвенции од државата. Министерот Сугарески го поништи јавниот оглас зашто Комисијата...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.