ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Живот

Во интервју за порталот Курир.мк претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, одговараше на повеќе актуелни прашања, секако дека судството за кое...

Претседателот Стево Пендаровски смета дека регионалните лидери, како одговорни политичари, мора на младите да им понудат можност дома да ја...

Постепено зачленување, построги услови, реверзибилност на процесот – Франција испрати нон пејпер со услови за проширување на Унијата. 5 страници...

Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.