ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Јанкулоска со семејна честитка за Нова година

Поранешната министерка за внатрешни работи на своите профили на социјалните мрежи објави семејна честитка до фановите и пријателите.

Таа ја честиташе Новата година на сите свои следбеници, пријатели и фанови со фотографии со седуммесечниот син Петар.

Ве молиме следете не и стискајте лајк:
error
fb-share-icon
Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.