ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Ѓорѓиевски: Лазе Велковски се сонча во Охрид на сметка на приватна фирма ,а Антикорупциска и обвинителството молчат

Ѓорѓиевски: Лазе Велковски се сонча во Охрид на сметка на приватна фирма ,а Антикорупциска и обвинителството молчат

Ве молиме следете не и стискајте лајк:
error
fb-share-icon
Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.