ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

(ФОТО) Шилегов: За десет дена го реконструиравме Булеварот „Крсте Мисирков“

Градоначалникот на Скопје Петре Шилегов, на неговиот фејсбук профил објави фотографии од крајната фаза на реконструкцијата на Булеварот „Крсте Мисирков“. 
„Бул. Крсте Мисирков. Кај Судска палата. За 10 дена !!!
Скопје, една поинаква приказна !!!“ – напиша Шилегов на неговиот фејсбук профил

Please follow and like us:
fb-share-icon
Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.