ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

ФОТО: Бетмен со песна ја прослави амнестијата

Богдан Илиевски е меѓу последните тројца за кои обвинтелството се изјасни позитивно во однос на аместијата за 27 април. На социјалните мрежи тој сподели песна, хитот „We are the Championes“ и напиша неколку стихови.

– Sи ги платив долговите, време по време…не извршив криминал но направив неколку грешки…и ќе продолжиме да се бориме до крај…

Ве молиме следете не и стискајте лајк:
error
fb-share-icon
Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.