ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Филипче: Да разликуваме митови од факти – ова е особено важно во време на криза

Да разликуваме митови од факти – ова е особено важно во време на криза. Да споделуваме точни информаци, за ефикасна заштита од КОВИД-19 да се информираме од веродостојни извори, напиша министерот за здравство Венко Филипче на својот Фејсбук профил.

Ве молиме следете не и стискајте лајк:
error
fb-share-icon
Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.