ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Тамара: Опкружете се со вистински луѓе и секогаш ќе бидете горди

Тамара Тодевска уште еднаш ја воодушеви публиката со својата прекрасна изведба на песната „Proud“ на евровизиската финална вечер во Тел Авив, Израел.

Само неколку минути по изведбата, таа сподели фотографија на својот Инстаграм профил, пренесувајќи ја атмосферата и поддршката од нејзиниот тим.

„Ова се само неколку од луѓето кои направија да се оствари мојот сон. Опкружете се со вистински луѓе и верувајте ми, секогаш ќе бидете горди (Proud)“, напиша Тодевска на својот профил

Ве молиме следете не и стискајте лајк:
error
fb-share-icon
Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.