ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Постојано ѝ префрлале што не е мажена, кавгата била само капка што ја прели чашата

Косовската полиција го истражува случајот на Валдета Блаца (45), припадничка на полицијата на Косово, која вчера го уби своето семејство, а потоа си пресуди и самата. Во домот во Гњилане Блаца со службениот пиштол пукала во мајката Нанифа (66), таткото Зекир (70) и двајцата браќа Блерим (33) и Фисник (34).

Please follow and like us:
Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.