ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Познат администраторот и листата од 7.000 телефонски броеви од групата „Јавна соба“

Бирото за јавна безбедност (БЈБ) ги има во увид 7.000 телефонски броеви на членовите во затворената група „Јавна соба“ на „Телеграм“, како и тоа кој е администратор на групата, дознава Локално од свои извори.

Оваа група споделувала фотографии и видеа од малолетни девојчиња со интимна содржина.

Групата до моментот на нејзиното откривање броела преку 7.400 членови.

Професорка од едно средно училиште го пријавила случајот.

Ве молиме следете не и стискајте лајк:
error
fb-share-icon
Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.