ТЕЛЕВИЗИЈА ЕДО

СЕКОГАШ СО ВАС

Од денеска 90% поевтино „Ало“ со земјите од регионот

Цените на услугите во роаминг помеѓу Северна Македонија, Србија, Црна Гора, Албанија, Косово и БиХ од денеска ќе се намалат за 27 отсто, а од јули 2021 година ќе бидат целосно укинати.

Ве молиме следете не и стискајте лајк:
error
fb-share-icon
Copyright © Едо телевизија. | Newsphere by AF themes.